Uitslagen 2016

Open Waterland Kumite, Purmerend (9 juli 2016)

1x Goud: Lisa Wu (Kata, onder 14 jaar)  
1x Goud: Jacky van de Meent (Kata, onder 16 jaar)
1x zilver: Dean Roestenburg (Kata, onder 12 jaar)
1x brons: Floris Sujecki (Kata, onder 14 jaar)

1x goud: Omar Mezraui (Kumite, onder 10 jaar)
1x zilver: Maroua Laajab (Kumite, onder 10 jaar)
1x brons: Safae Laajab (Kumite, onder 14 jaar)
1x brons: Isabella Sujecki (Kumite, onder 16 jaar)

Ook hebben we een aantal partijen om het brons verloren. Een 5e plaats voor Mika van Woudenberg, Robin Te Water, Borris Gartz en Gyan Moenesar.

Karate Team Utrecht - Open Elhatri 2016


Open Waterland Kumite, Purmerend (9 juli 2016)

1x Goud: Borris Gartz
1x Goud: Omar Mezraui
1x Goud: Floris Sujecki
1x Goud: Gyan Moenesar

1x Zilver: Dean Roestenburg
1x Zilver: Robin Te Water
1x Zilver: Rooney Nguyen
1x Zilver: Lisa Wu

1x Brons: Maroua Laajab
1x Brons: Mika Roestenburg
1x Brons: Adam Sherzad
1x Brons: Niels Clemens
1x Brons: Isabella Sujecki
1x Brons: Safae Laajab

Open Waterland Tournament 2016 - Foto 1


Open West Brabantse, Roosendaal (18 juni 2016)
1x Goud: Dean Roestenburg (kata)
1x Goud: Lisa Wu (kata)
1x Goud: Jacky van de Meent (kata)
1x Goud: Floris Sujecki (kumite)

1x Zilver: Dean Roestenburg (kumite)
1x Zilver: Miguel Mulder (kumite)

1x Brons: Maroua Laajab (kata)
1x Brons: Mika Roestenburg (kumite)
1x Brons: Rooney Nguyen (kata)
1x Brons: Gyan Moenesar (kata)

5e plaats: Omar Mezraui (kumite)
5e plaats: Floris Sujecki (kata)
5e plaats: Safae Laajab (kumite)

Open West Brabantse 2016


Funakoshi Kata Cup, Alkmaar (12 juni 2016)
1x Goud: Jacky van de Meent (onder 16 jaar)
1x Goud: Dean Roestenburg (onder 10 jaar)
1x Goud: Lisa Wu (onder 12 jaar)
1x Goud: Gyan Moenesar (onder 14 jaar)

1x Brons: Maroua Laajab (onder 10 jaar)
1x Brons: Team Kata 1 (onder 12 jaar; Dean, Lisa en Rooney)

5e plaats voor Kata team 2 (Safae, Gyan en Jacky).
5e plaats voor Rooney en een 7e plaats voor Safae in de onder 14 jaar klasse.

Funakoshi Kata Cup 2016 - Karate Team Utrecht


Avond4daagse, Leidsche Rijn (6 t/m 10 juni 2016)
Sociaal Bokaal voor Karate Team Utrecht.

Avond4daagse Leidsche Rijn 2016 - Karate Team Utrecht Avond4daagse Leidsche Rijn 2016 - Karate Team Utrecht


Vanencompetitie fightinnabil 2016, Amsterdam (5 juni 2016)
Speciale beker voor:
-Lotfi Nait Atmane (ochtend programma)
-Lisa Wu (middag programma)

Vanencompetitie - Fightinnabil - Lisa Wu Vanencompetitie - Fightinnabil - Lotfi.pg


KBN Vanencompetitie 2016, Harderwijk (4 juni 2016)
Witte vanen:
Niels (kumite), Rooney (kata en kumite), Isabella (kumite), Lisa (kata en kumite), Roemer (kumite), Dean (kata en kumite), Borris (kumite), Miguel (kata en kumite), Maroua (kumite) en Gyan (kata).

Gele vanen:
Robin (kumite), Omar (kumite), Mika (kumite) en Matthijs (kumite).

Team Kata:
3e plaats
Team Mika, Maroua en Omar (onder 10 jaar)

2e plaats
Team Isabella, Miguel en Safae (11 +)

1e plaats
Team Rooney, Dean en Gyan (11-17 jaar)

Vanencompetitie KBN - 4 juni 2016 Vanencompetitie KBN - 4 juni 2016 - Team


Open Rotterdam Cup 2016, Hoogvliet (29 mei 2016)
1e plaats: Floris Sujecki (kumite, 10-11 jaar)
3e plaats: Miguel Mulder (kumite 12-13 jaar)
3e plaats: Lisa Wu (kata, 10-11 jaar)
5e plaats: Team Kata Floris, Jacky en Lisa (kata, onder 16 jaar)
7e plaats: Rooney Nguyen (kata), Jacky van de Meent (kata) en Floris Sujecki (kata)

Rotterdam Cup 2016 - Karate Team Utrecht


Van der Kolk tournament 2016, Alkmaar (17 april 2016)

1e plaats: Rooney Nguyen (jongens, 10-11 jaar)
1e plaats: Gyan Moenesar (jongens, 12-13 jaar)
1e plaats: Jacky van de Meent (meisjes, 12-13 jaar)
2e plaats: Dean Roestenburg (jongens, 7-9 jaar)
2e plaats: KTU team Floris, Lisa en Jacky (gemixt, onder 15 jaar)
2e plaats: KTU team Rooney, Dean en Gyan (gemixt, onder 12 jaar)
3e plaats: Floris Sujecki (jongens, 10-11 jaar)
3e plaats: Lisa Wu (meisjes, 10-11 jaar)

Karate Team Utrecht - Van der Kolk Kata toernooi 2016


Clubkampioenschap Kata 2016 (9 april 2016)

Witte band groep 1
1e plaats: Alex Meijers
2e plaats: Nour el Makhtari
3e plaats: Daniel Sarkisyan

Witte band groep 2
1e plaats: Rutger Unglaub
2e plaats: Mien Beemsterboer
3e plaats: Lola de Gans

Geel/oranje groep:
1e plaats: Isabella Sujecki
2e plaats: Roemer Willems
3e plaats: Mika van Woudenberg

Wedstrijd groep:
1e plaats: Lisa Wu
2e plaats: Jacky van de Meent
3e plaats: Dean Roestenburg

Allround clubkampioen 2016:
Lisa Wu

Karate Team Utrecht - Clubkampioenschap Witte banden poule 2

Witte banden groep 2

Witte banden groep 1

Karate Team Utrecht - Clubkampioenschap wedstrijd poule

Wedstrijd groep

Karate Team Utrecht - Clubkampioenschap Geel-oranje poule

Gele en oranje banden groep

Karate Team Utrecht - Allround Clubkampioen Lisa Wu

Allround Clubkampioen 2016


Zipangu Pro tournament, België 2016. 

1x zilver: Mika van Woudenberg (U10, Kumite)
1x brons: Dean Roestenburg (U10, Kumite)
1x brons: Maroua Laajab (U10, kumite)
1x brons: Floris Sujecki (U12, Kumite)
1x brons: Jacky van de Meent (U14, Kumite)
1x brons: Safae Laajab (U14, Kumite)
1x brons: Miguel Mulder (U14, Kumite)
1x brons: Isabella Sujecki (U16, Kumite)

Karate Team Utrecht - zipangu pro 2016


Vanencompetitie KBN 2016

Witte vanen: Robin, Matthijs, Adam, Mika, Omar en Sven.


Nederlands Kampioenschap Shotokan Karate 2016 (5 maart 2016)

1x goud: Maroua Laajab (U10, Kumite)
1x goud: Dean Roestenburg (U10, Kumite)
1x goud: Miguel Mulder (U14, Kumite)
1x goud: Jacky van de Meent, Lisa Wu en Safae Laajab (U14, Dames Kata Team)
1x goud: Dean Roestenburg, Gyan Moenesar en Rooney Nguyen (U14, Heren Kata Team)
1x zilver: Jacky van de Meent (U14, Kumite)
1x brons: Rooney Nguyen (U12, Kata)

Top 5: Lisa Wu (U12, Kata)
Top 5: Dean Roestenburg (U10, Kata)
Top 7: Gyan Moenesar (U14, Kata)

20160305_140921 Karate Team Utrecht - Nederlands Kampioenschap Shotokan 2016 Karate Team Utrecht - Nederlands Kampioenschap Shotokan 2016 Karate Team Utrecht - Nederlands Kampioenschap Shotokan 2016Karate Team Utrecht - Nederlands Kampioenschap Shotokan 2016 Karate Team Utrecht - Nederlands Kampioenschap Shotokan 2016Karate Team Utrecht - Nederlands Kampioenschap Shotokan 2016


Open Itosu Kata Cup 2016 (27 februari 2016)

1x goud: Jacky van de Meent (U14)
1x brons: Lisa Wu (U12)
1x brons: Floris Sujecki (U12)
1x brons: Rooney Nguyen (U12)
1x brons: Dean Roestenburg (U10)

Itosu Kata Cup 2016 - Karate Team Utrecht


KBN Vanencompetitie in Harderwijk 2016

Kampioensbeker voor het Kata Team:
Jacky, Lisa en Floris.

Zilver voor het Kata Team:
Dean, Rooney en Gyan.

KBN Vanencompetitie januari 2016


Open Sittard Cup 2015

1x zilver: Floris Sujecki (10-11 jaar, Kumite)
5e plaats: Jacky van de Meent (12-13 jaar, Kumite)

Karate Team Utrecht - Floris Sujecki behaalt zilver bij Sittard OpenKarate Team Utrecht - Floris Sujecki zilver bij Sittard Open


28e Elhatri Mini toernooi  2015(Eindhoven)

1x goud: Jacky van de Meent (Kata)
1x zilver: Rooney Nguyen (Kata)
1x zilver: Gyan Moenesar (Kata)
1x brons: Miguel Mulder (Kata)
1x brons: Safae Laajab (Kata)

1x goud: Team Kata (Jacky van de Meent, Floris Sujecki en Lisa Wu)
1x brons: Team Kata (Gyan Moenesar, Dean Roestenburg en Rooney Nguyen)

1x goud: Maroua Laajab (Kumite)
1x goud: Niels Clemens (Kumite)
1x goud: Safae Laajab (Kumite)
1x goud: Miguel Mulder (Kumite)
1x zilver: Robin Te Water (Kumite)
1x zilver: Isabella Sujecki (Kumite)
1x brons: Mika van Woudenberg (Kumite)
1x brons: Jacky van de Meent (Kumite)

Mini Elhatri toernooi november 2015


Open Elhatri toernooi 2015 (Eindhoven)

1x goud: Dean Roestenburg (kumite)
1x zilver: Lisa Wu (Kata)
1x zilver: Floris Sujecki (Kata)
1x brons: Safae Laajab (Kumite)
1x brons: Rooney Nguyen (Kata)
1x brons: Jacky van de Meent (Kata)
5e plaats: Isabella Sujecki (Kumite)
5e plaats: Floris Sujecki (Kumite)
5e plaats: Dean Roestenburg (Kata)

Dean Roestenburg - Goud op Open Elhatri Ttournament 2015 - Karate Team Utrecht


Nederlands Kampioenschap Jeugd Karate 2015 (Apeldoorn)

1x zilver: Dean Roestenburg (Kumite jongens 8 en 9 jaar +33 kg)
1x brons: Floris Sujecki (Kata jongens 10 en 11 jaar)
1x brons: Floris Sujecki (Kumite jongens 10 en 11 jaar -39 kg)
1x brons: Lisa Wu (Kata meisjes 10 en 11 jaar)
5e plaats: Jacky van de Meent (Kata meisjes 12 en 13 jaar)

NK Karate 2015 - KBN - Karate Team UtrechtNK Karate 2015 - KBN - Karate Team Utrecht

NK Karate 2015 - KBN - Karate Team UtrechtNK Karate 2015 - KBN - Karate Team Utrecht


Open Waterland Tournament 2015 (Purmerend)

1x goud: Maroua Laajab
1x goud: Mika van Woudenberg
1x goud: Dean Roestenburg
1x goud: Tom van Berghem
1x goud: Miguel Mulder
1x goud: Floris Sujecki
1x goud: Isabella Sujecki
1x zilver: Omar Mezraui
1x zilver: Safae Laajab
1x zilver: Niels Clements
1x brons: Sven Blom
1x brons: Jacky van de Meent

Open Waterland Tournament - Krant artikel - Karate Team UtrechtOpen Waterland Tournament - 2015 - Karate Team Utrecht


Funakoshi Kata Cup 2015 (Alkmaar)

1x goud: Lisa Wu
1x zilver: Jacky van de Meent
1x zilver: Rooney Nguyen

Podium Funakoshi Cup Kata 2015


Charity Kumite tournament 2015 (Rotterdam)

1x goud: Floris Sujecki
1x zilver: Dean Roestenburg
1x zilver: Isabella Sujecki
1x brons: Noehaila Bendada

Podium Charity tournament 2015


Itosu Kata Cup 2015 (Waalwijk)

1x zilver: Floris Sujecki
1x zilver: Lisa Wu
1x brons: Jacky van de Meent

Podium Itosu Kata Cup 2015Podium Van der Kolk tournament 2015


Van der Kolk Kata toernooi 2015 (Alkmaar)

1x zilver: Floris Sujecki
1x brons: Jacky van de Meent

Podium van der Kolk tournament 2015Podium van der Kolk Tournament 2015


Vanencompetitie 2015 (fightinnabil)

Noehaila Bendada (Kata: oranje vaan), Omar Mezraui (Kumite: Gele vaan), Dean Roestenburg (Kumite en Kata: Gele vaan), Isabella Sujecki (Kumite: Gele vaan), Floris Sujecki (Kumite en Kata: Gele vaan), Miguel Mulder (Kata: oranje vaan), Mika van Woudenberg (Kata: Gele vaan), Safae Laajab (Kumite: Oranje vaan), Matthijs Meijers (Kumite: Gele vaan), Maroua Laajab (Kumite: Gele vaan), Tom van Berghem (Kumite: Gele vaan).


Speciale vanencompetitie prijzen 2015

Amber Heijn – Prijs voor doorzettingsvermogen
Daniel Sarkisan – Prijs voor zelfbeheersing
Miguel Mulder – Prijs voor etiquette

Speciale prijzen vanencompetitie Karate 2015


Uitslagen Clubkampioenschap Kata 2014

Witte banden:
1e: Mika Woudenberg
2e: Maroua Laajab
3e: Seth Streefland

Gele banden:
1e: Floris Sujecki
2e: Dean Roestenburg
3e: Gyan Moenesar

Oranje/groene banden:
1e: Jacky van de Meent
2e: Miguel Mulder
3e: Safae Laajab

Club Kampioenschap Karate 2014Club Kampioenschap Karate 2014_2Club Kampioenschap Karate 2014_3