Uitslagen 2017

Internationale Sittard Cup, Sittard (16 december 2017)

Goud:
Floris Sujecki u14 -55
Dean Roestenburg u12 +40

Zilver:
Mika van Woudenberg u12 +40

Brons:
Safae Laajab u16 -54

Top 5:
5e Lotfi Nait Atmane u12 -35
5e Robin Te Water u14 -40 kg

Top 7:
7e Lisa Wu u14 


Battle of the Teams, Rotterdam (2 december 2017)

Goud:
Karate Team Utrecht: Omar Mezraui, Mika van Woudenberg, Dean Roestenburg en Lotfi Nait Atmane (heren U12)
Jong oranje: Floris Sujecki (heren U14)


Nederlands Kampioenschap Karate, Zoetermeer (26 en 27 november 2017)

Goud:
Lisa Wu (dames, U14 jaar Kata)
Daniel Sarkisyan (heren, U10 jaar Kumite +33 kg)
Mika van Woudenberg (heren, U12 jaar Kumite -43 kg)
Dean Roestenburg (heren, U12 jaar Kumite +43 kg)
Floris Sujecki (heren, U14 jaar Kumite -55 kg)

Zilver:
Maroua Laajab (dames, U12 jaar Kumite -35 kg)
Robin Te Water (heren, U14 jaar Kumite -42 kg)

Een bijzondere vermelding voor onze vijfde plaatsen. We hebben dit weekend drie keer een kleine finale mogen draaien die we nipt verloren. Onze kanjers hebben zich helemaal gegeven, en een super partij gespeeld, maar werd net niet beloont met een medaille. Voor ons is de medaille voor jullie.

Vijfde plaats (verloren in de kleine finale om brons):
Safae Laajab (dames, U16 jaar Kumite -54 kg)
Lisa Wu (dames, U14 jaar Kumite -55 kg)
Rooney Nguyen (heren, U14 jaar Kata)


Dutch Open Karate, Almere (18 en 19 november 2017)

GOUD: 
Dean Roestenburg (kumite +43 kg u12).
Mika van Woudenberg (kumite -43 kg u12).

Zilver:
Lisa Wu (kata 12-13 jaar).
Lisa Wu (kumite -55 kg u14).
Borris Gartz (kumite -33 kg u12)

Brons:
Maroua Laajab (kumite -35 kg u12).
Floris Sujecki (kumite -55 kg u14).

Vijfde plaats (verloren voor brons).
Robin Te Water (kumite -42 kg u14).
Safae Laajab (kumite -54 kg u16).

Rooney Nguyen (kata) en Omar Mezraui (kumite) bereikte de kwartfinale maar hadden geen recht op een herkansing. Ze hebben er wel top voor geknokt.


Mini Elhatri toernooi, Eindhoven (12 november 2017)

Goud: 
Nikki van Woudenberg
Robin Te Water
Sasha Alvares

Zilver:
Sven Schotborg
Roemer Willems
Daniel Sarkisyan

Brons:
Lisa Hartman
Sam Nowzrabaci
Lotfi Nait Atmane
Dean Roestenburg


International Belgian Open, Leuven (5 november 2017)

Zilver voor Mika van Woudenberg.
5e plaats voor Floris Sujecki.
Kwartfinale Dean Roestenburg.


Smaal Cup kumite, Apeldoorn (3 september 2017)
1e plaats voor Robin Te Water.
1e plaats voor Maroua Laajab.

2e plaats voor Mika van Woudenberg.
2e plaats voor Daniel Sarkisyan.

3e plaats voor Floris Sujecki.
3e plaats voor Omar Mezraui.

7e plaats voor Safae Laajab.
7e plaats voor Lisa Wu.


Open Waterland Kumite toernooi, Purmerend (2 juli 2017)
1e plaats voor Bloeme.
1e plaats voor Sam.
1e plaats voor Robin.
1e plaats voor Isabella

2e plaats voor Daniel.
2e plaats voor Omar.
2e plaats voor Dean.
2e plaats voor Gyan.
2e plaats voor Sascha.

3e plaats voor Meine.
3e plaats voor Maroua.
3e plaats voor Borris.


International Buitenveldert Cup, Amsterdam (18 juni 2017)

Kata:
Goud voor Bloeme.
Goud voor Jacky.
Zilver voor Rooney.
Zilver voor Maroua.
Brons voor Nikki.
Brons voor Lisa.
5e plaats voor Floris.
7e plaats Dean

Kumite:
1e plaats voor Dean.
1e plaats voor Omar.
2e plaats voor Safae.
2e plaats voor Mika.
2e plaats voor Robin.
3e plaats voor Borris.
3e plaats voor Lotfi.
3e plaats voor Maroua.
3e plaats voor Lisa.
5e plaats voor Bloeme.
5e plaats voor Isabella.


Funakoshi Cup Kata, Alkmaar (12 juni 2017)

3 keer goud:
– Team kata u14 (Lisa, Floris en Rooney)
– Rooney Nguyen
– Jacky van de Meent

2 keer zilver:
– Daniel Sarkyasan
– Lisa Wu

2 keer brons:
– Floris Sujecki
– Isabella Sujecki

5e plaats:
– Bloeme Gartz
– Dean Roestenburg


International Rotterdam Cup, Hoogvliet (28 mei 2017)

Kata:
3e plaats: Dean Roestenburg (U12, heren)
3e plaats: Lisa Wu (U14, dames)
3e plaats: Jacky van de Meent (U16, dames)
5e plaats: Maroua Laajab (U12, dames)
5e plaats: Floris Sujecki (U14, heren)

Kumite
2e plaats: Dean Roestenburg (U12, heren 38 kg+)
2e plaats: Lisa Wu (U14, dames +45 kg)
3e plaats: Maroua Laajab (U12, dames -33 kg)
3e plaats: Mika van Woudenberg (U12, heren 38 kg+)
5e plaats: Floris Sujecki (U14, heren -45 kg)
5e plaats: Robin Te Water (U14, heren -45 kg)
5e plaats: Borris Gartz (U12, heren -30 kg)


International Amsterdam Cup, Nederland (16 april 2017)

Zilver: Floris Sujecki (Kumite U14)
Brons: Omar Mezraui (Kumite U10)


31ste Mini Elhatri Toernooi, Nederland (9 april 2017)

Goud:
Maroua Laajab (kata)
Dean Roestenburg (kata)
Jacky van de Meent (kata)
Rooney Nguyen (kata)
Robin Te Water (kumite)
Lisa Wu (kumite)
Mika van Woudenberg (kumite)
Safae Laajab (kumite)

Zilver:
Safae Laajab (kata)
Roemer Willems (kumite)
Isabella Sujecki (kumite)
Lisa Wu, Rooney en Dean Roestenburg (team kata)

Brons:
Bloeme Gartz (kata en kumite)
Borris Gartz (kumite)


Internationaler WW Cup, Duitsland (25 maart 2017)

Goud: Floris Sujecki, Mika van Woudenberg (Kumite Team U14)
Zilver: Mika van Woudenberg, Dean Roestenburg, Omar Mezraui en Borris Gartz (Kumite Team U12)
Brons: Maroua Laajab (Kumite Team U12)
Brons: Lisa Wu (Kata individueel U14)
Brons: Floris Sujecki (Kata individueel U14)
5e plaats: Dean Roestenburg (Kumite individueel U12)
5e plaats: Maroua Laajab (Kumite individueel U12)
5e plaats: Jacky van de Meent (Kata individueel U16)
5e plaats: Safae Laajab en Isabella Sujecki (Kumite Team U16)


Zipangu Pro High Level Kumite, België (12 maart 2017)

Goud: Gyan Moenesar (heren U14)
Zilver: Maroua Laajab (dames U12)
Brons: Floris Sujecki (heren U14)
Brons: Mika van Woudenberg (heren U12)
Brons: Dean Roestenburg (heren U12)
Brons: Borris Gartz (heren U12)
Brons: Omar Mezraui (heren U10)
5e plaats: Safae Laajab (dames U16)
5e plaats: Lotfi Nait Atmane (heren U10)


NK Teams, Apeldoorn (5 maart 2017)

Brons: Isabella Sujecki (dames U16)


Open Itosu Kata Cup, Waalwijk (11 februari 2017)

Goud: Jacky van de Meent (dames U16)
Goud: Floris Sujecki (heren U14)
Zilver: Rooney Nguyen (heren U14)
Zilver: Lisa Wu (dames U14)
Brons: Bloeme Gartz (dames U8)
Brons: Maroua Laajab (dames U12)
Brons: Team Kata U14 (Rooney, Lisa en Floris)