Wedstrijd info

Voor leerlingen die uitdaging willen binnen de wedstrijdsport is daar de gelegenheid voor. Onze Karateschool zet zich in voor competities en wedstrijden op alle twee de wedstrijd onderdelen. Wedstrijden doen is optioneel en niet verplicht.

Maitoshi Kachi, België, 21 maart

Locatie: Parklaan 15, 9400 Ninove

Lisa Wu (kata U16 en team)
Sasha Alvares (kata U14 en team)
Daniel Sarkisyan (kata U12 en team)

Coach: Sensei Lindsey

SKVE Cup Apeldoorn, 21 maart

Locatie: Sportcentrum Matenpark, Heemradenlaan 130, Apeldoorn.

 VoornaamAchternaamKATAKUMITE
1Enea VulcanoAristizabalJANEE
2ZoeSuurmondNEEJA
3SemSuurmondNEEJA
4OmarMezrauiNEEJA
5LisaHartmanNEEJA
6Mikavan WoudenbergJAJA
7Nikkivan WoudenbergJANEE
8BloemeGartzJAJA
9AmberHeijnNEEJA
10Dounia SofiaMezrauiJAJA
11TimWuJANee
12LotfiNait AtmaneNEEJA
13ShanayaOttenNEEJA
14BorrisGartzNEEJA
15WassimBouazzaNEEJA
16RomaissaBouazzaNEEJA
17EsméeHartmanJANEE

Coaches: Fatima , Dennis en Patrick .

Benelux Open, 8 maart

ACHTERNAAM VOORNAAM
ALVARES SASHA
ARBOUW LYNN
ARISTIZABAL ENEA_VULCANO
GARTZ BLOEME
GARTZ BLOEME
HARTMAN ESMÉE
HARTMAN LISA
HEIJN AMBER
LAAJAB MAROUA
LAAJAB SAFAE
MEZRAUI DOUNIA_SOFIA
MEZRAUI OMAR
NAIT_ATMANE LOTFI
ROESTENBURG DEAN
SARKISYAN DANIEL
SARKISYAN DANIEL
SUURMOND SEM[1]
SUURMOND ZOË[2]
VAN_MAANEN PAUL[3]
VAN_WOUDENBERG MIKA
VAN_WOUDENBERG NIKKI
WU LISA
WU LISA
WU TIM

Coaches:
Michelle, Lindsey, Arthur en René.

Vanentoernooi Harderwijk, 1 maart

Locatie: Sporthal de Sypel, Parkweg 3 te Harderwijk

1Shanaya Otten (kumite)
2Enea Vulcano Aristizabal (kata en kumite)
3Romaissa Bouazza (kumite)
4Wassim Bouazza (kumite)
5Nikki van Woudenberg (kata)
6Lynn Arbouw (kata)
7Zhamila Bainazarova (kumite)
8Arthur Bainazar (kumite)
9Emma de Jonge (kata)
10Tamirlan Nadirov (kata)
11Jayden van Vliet (kata)

Begeleiding: Dennis, Mustapha en Kelly.

Tijdplanning volgt later.

Zipangu, Belgie, 1 maart

Locatie: Sporthal Dommelhof Pelt. Toekomstlaan 5

Maroua Laajab
Zoe Suurmond
Sem Suurmond
Lisa Wu
Omar Mezraui
Lisa Hartman
Paul van Maanen
Mika van Woudenberg
Bloeme Gartz
Amber Heijn
Daniel Sarkisyan
Dounia Sofia Mezraui
Safae Laajab
Borris Gartz

Coach: Lindsey, Michelle, Rebekka.

Pepper Cup, Zwolle 2 februari

Locatie: LANDSTEDE SPORTCENTRUM HOGELAND 10 8024 AZ ZWOLLE

GARTZ BLOEME FEMALE 7-9 YEARS -28KG
GARTZ BORRIS MALE 14-15 YEARS -52KG
HARTMAN LISA FEMALE 14-15 YEARS -54KG
LAAJAB MAROUA FEMALE 12-13 YEARS -47KG
MEZRAUI DOUNIA_SOFIA FEMALE 10-11 YEARS -35KG
MEZRAUI OMAR MALE 12-13 YEARS -50KG
NAIT_ATMANE LOTFI MALE 12-13 YEARS -45KG
ROESTENBURG DEAN MALE 12-13 YEARS +55KG
SARKISYAN DANIEL MALE 10-11 YEARS -45KG
SUURMOND SEM[1] MALE 12-13 YEARS +55KG
SUURMOND ZOË[2] FEMALE 16-17 YEARS +59KG
VAN_MAANEN PAUL[3] MALE 16-17 YEARS +68KG
VAN_WOUDENBERG MIKA MALE 12-13 YEARS +55KG
WU LISA FEMALE 14-15 YEARS -54KG

Coaches: Lindsey Weerdenburg, René Suurmond en Arthur Gartz.

NK Teams, Apeldoorn 12 januari

Team 1: Sem Suurmond, Lotfi Nait Atmane en Darryl Cozijnsen.
Team 2: Mika van Woudenberg, Dean Roestenburg en Omar Mezraui.

Coach: Dennis van Woudenberg.